Bělící pásky na zuby

9. května 2011 v 19:40 |  Bělení zubů
Krásné bílé zuby, už ne sen, ale realita
Ne všichni máme bohužel takové zuby, jaké by jsme si představovali. Do bílé mají naše zuby hodně daleko a už je nám nepříjemné, jak nám každý kouká na úsměv. Krásné bělozubé modelky na billboardech nám taky moc nepřidají . A co teď s tím?

Naštěstí rozvoj v dnešní době se řítí kupředu a tak máme možnost s naším problémem něco udělat. V dnešní době existuje více variant, jak zuby bělit, trh nabízí třeba gely, které se napouštějí bělidlem a tak dosáhnete zářivějšího úsměvu. Další z možností je navštívit zubaře a nechat si zuby vybělit přímo v ordinaci. Tato metoda je sice účinná, ale mnohdy je s návštěvou zubní ordinace spojován stres a strach a tak od toho mnoho lidí upouští. A taky se jedná někdy o drastické ošetření a my máme o své zuby strach. Zbývá ještě jiná možnost?


Ano, jedná se o novinku na trhu, a to bělení zubů pomocí bělících pásků. Zuby si tedy můžeme vybělit v pohodlí domova. Jak vlastně bělící pásky fungují? Používají se jednou denně, kdy bělící pásky nalepíte na 30 minut na vaše zuby. Bližší informace o použití bělících pásků na bělení zubů se dozvíte v příbalovém letáku či na internetu. Tato metoda je naprosto bezpečná, jelikož bělící pásky obsahují stejné ingredience jako používají zubaři při bělení zubů, avšak když si zuby bělíte doma, jdete na to pomalu a tak zásah na zubech není vůbec tak drastický jako u zubaře. Budete mile překvapeni a navíc, cena se ani zdaleka nepřibližuje té, kterou byste mohli očekávat v zubní ordinaci. Bělící pásky CREST můžete pořídit ve několika různých variantách, tak aby si zákazník mohl zvolit ten typ, který potřebuje nejvíce. Takže už žádné usmívání se sevřenými rty. Díky bělícím páskům CREST se můžete smát pěkně po americku. Bělení zubů je nejen levné, ale hlavně je šetrné k vašim zubům, nemusíte se proto bát, že by bělící pásky jakkoliv narušily vaše zuby. Jen vám dopomohou získat vaši vytouženou bílou barvu.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Petra Nováková Petra Nováková | E-mail | Web | 17. července 2013 v 16:11 | Reagovat

Nedávno jsem vyzkoušela zubní lesk na zuby a musím říct, že to působí fakt skvěle, zuby jsou hned mnohem výraznější

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama